Menu
Sepetiniz

Kask

Axor Apex Chrometech Kırmızı ve Altın Tam Yüz Kapalı KaskMaksimum denge ve aerodinamik arayan performans sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için doğmuş yeni spor turne kaskı APEX ile tanışın.Günlük sürüş için mükemmel seçim olan APEX, tüm macera severlerin gösterdiği performansı sonuna ka..
5.250,00TL
Axor Apex Hex 2 White and Red Full Face Kapalı Kask Axor Apex Hex 2 White and Red Full Face Kapalı Kask
Çok Satan
Axor Apex Hex 2 White and Red Full Face Kapalı KaskMaksimum denge ve aerodinamik performans arayan sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için doğmuş yeni spor touring kaskı APEX ile tanışın.Günlük sürüş için mükemmel seçim olan APEX, tüm macera severlerden aldığı övgüleri sonuna kadar hak edi..
4.300,00TL
Axor Apex Hex Cool Grey Red Full Face Kapalı KaskMaksimum denge ve aerodinamik performans arayan sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için doğmuş yeni spor touring kaskı APEX ile tanışın.Günlük sürüş için mükemmel seçim olan APEX, tüm macera severlerden aldığı övgüleri sonuna kadar hak ediyo..
5.250,00TL
Axor Apex XBHP 299 Siyah Neon Yeşil Kapalı Tam Yüz KaskMaksimum denge ve aerodinamik arayan performans sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için doğmuş yeni spor turne kaskı APEX ile tanışın.Günlük sürüş için mükemmel seçim olan APEX, tüm macera severlerin gösterdiği performansı sonuna kada..
4.300,00TL
Axor Street Bobby Hex Blue Kapalı Full Face Kask Axor’un en efsanevi tasarımına sahip olan Street, touring ve racing için mükemmel bir seçim! Sınıfının en geniş görüş açısına sahip yenilikçi vizör ile donatılmasının yanı sıra sürücüye panoramik bir görüş ve standartlardan %70 daha fazla aşağ..
4.750,00TL
Axor Forvet Hitman Siyah Sarı Açık KaskSınırların çoğunu geçmek istiyorsanız “ Striker Hitman ” tam boyutuna göre! Tutkulu sürüşler için tasarlanan Striker, şık görünümün yanında sürüş sırasında konfor da sunuyor.GüvenlikDarbe enerjisini soğutmak (darbe kuvvetini minimuma indirmek) ve de..
2.999,00TL
Axor X-Cross Dual Visor  SC White and Red Kask Axor X-Cross Dual Visor  SC White and Red Kask
Çok Satan
Axor X-Cross Dual Visor  SC White and Red HAVALANDIRMA• Ağız ve üst havalandırma sistemi, arka egzoz çıkış deliği de dahil olmak üzere birden fazla hava deliğiyle birlikte gelir. • Sürücünün konforu için hava delikleri kaskın iç kısmına hava alacak ve nefes alabilirlik sağlayacak şekilde ..
6.000,00TL
Caberg Avalon Giga Kapalı (Full Face) Kask "Efsanevi Avalon, Arthur efsanesinin efsanevi adası ve aynı zamanda Caberg'in tam yüz kaskı için harika bir isim. Bu motosiklet kaskı sihirli, sportif bir tasarıma ve etkileyici bir dizi teknik özelliğe sahiptir. Aynı zamanda inanılmaz bir havalandı..
8.530,50TL
CABERG AVALON HAWKAVALON, CABERG'İN SPORDAN İLHAM ALAN TASARIMI VE BİRÇOK TEKNİK ÖZELLİĞİYLE GENÇLERE UYGUN YENİ TAM YÜZÜ. Dış kabuk, her sürüşte büyük rahatlık sağlayan, kabuk hacmi ile motosikletçinin kafa boyutu arasındaki en uygun oranı sunmak için 2 boyutta üretilmiştir. AVALON, g..
8.530,50TL
LAZER RAFALE STREET MOTOSİKLET KASKI ÇİFT KATMANLI KABUK ÜRETİMİ İLE MAKSIMUMGÜVENLİK  IMAC VE KOMPOZİT ALAŞIM KOLAY KULLANIM İKİ KADEMELİ UV GÜNEŞVİZÖRÜ  HIZLI AÇILABİLEN 4 KADEMELİ VİZÖR 5 NOKTADAN TAM HAVALANDIRMA SİSTEMİ (FAS)  YOĞUN..
6.534,00TL
Axor Street Hip-Hop Black Pink Kapalı Kask Axor Street Hip-Hop Black Pink Kapalı Kask
Stok Yok!
Axor Street Hip-Hop Siyah Pembe Kapalı KaskAxor'un en efsanevi tasarımına sahip olan Sokak, turne ve yarış için mükemmel bir seçim! Sınıfının en geniş görüş açısına sahip gelişmiş görüntü ekranı ile donatılmasının yanı sıra sürücüye panoramik bir görüş ve standartlardan %70 daha fazla aşağı doğr..
4.750,00TL
Axor Striker Ultron Sarı Siyah Açık Kask Axor Striker Ultron Sarı Siyah Açık Kask
Stok Yok!
Axor Striker Ultron Sarı Siyah Açık KaskSınırların çoğunu geçmek istiyorsanız “ Striker Ultron ” tam boyutuna göre! Tutkulu sürüşler için tasarlanan Striker, şık görünümün yanında sürüş sırasında konfor da sunuyor.GüvenlikDarbe enerjisini soğutmak (darbe kuvvetini minimuma indirmek) ve d..
2.999,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)