Menu
Sepetiniz

Stanley

Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 0.47 LT Renk SeçenekliStanley Orijinal Termos Paslanmaz Çelik Ömür Boyu GarantiÜrün ÖzellikleriVakum insulasyon ve çift duvar konstrüksiyon sayesinde ısı kaybetmez. 15 saat boyunca içeceğiniz soğuk ise içilebilir soğuklukta, sıcak ise iç..
1.829,00TL
Stanley Adventure Çelik Bardak Pre-Party Shotglass Matara Set Stanley Adventure Çelik Bardak Pre-Party Shotglass Matara Set
Stok Yok!
Stanley Adventure Çelik Bardak Pre-Party Shotglass  Matara Set Stanley'den heyecanlandıran bir hediye seti ! Yaratıcı, ergonomik ve kullanışlı iki ürün bir arada. Bu set kendi özel matarası içerisinde shot bardakları ve bir adet cep matarasından oluşuyor. Kendinize hediye etmek için de daha ..
2.019,00TL
Stanley Adventure Çelik Shot Bardak Seti Stanley Adventure Çelik Shot Bardak Seti
Stok Yok!
Stanley Paslanmaz Çelik Shot Bardak SetiArkadaşlarınızla dağın tepesine ulaştınız veya kafaya koyduğunuz o yürüyüşü tamamladınız, sıra Adventure ile kadeh kaldırmada. 4 adet paslanmaz çelik shot bardakları çok dayanıklıdır ve iç içe geçebilen sistemi sayesinde küçük yer kaplayıp çantaya çok kola..
1.099,00TL
Stanley Adventure Seyahat Vakumlu Termos Kupa 0.23 Litre Stanley Adventure Seyahat Vakumlu Termos Kupa 0.23 Litre
Stok Yok!
Stanley Adventure Vakumlu Termos Kupa 0,23 LitreÖMÜR BOYU SIZDIRMAZLIK VE ISI KAYBI TEMENNİLİ Stanley merkezinde "ShortStack" olarak bilinen bu küçük kupa, çok amaçlı kullanıma yeni bir anlam katmıştır. Rahat içimli yolculuk kapağı ve sızdırma yapmayan kapatılabilen kapağı, tek başına ve..
849,00TL
Stanley Adventure Switchback Tek El Termos Bardak 0.35 Lt / 12OZ Stanley Adventure Switchback Tek El Termos Bardak 0.35 Lt / 12OZ
Stok Yok!
Stanley Adventure Switchback Tek El Termos Bardak 0.35 Lt / 12OZStanley Orijinal Termos Paslanmaz Çelik Ömür Boyu GarantiBugüne kadar en çok özelliğe sahip bardağımız, Stanley Vakumlu Switchback™ t size termal performans ve her türlü senaryoda kullanım kolaylığı sunuyor. Dayanıklı kapak. Bu ..
349,00TL
Stanley Adventure Switchback Tek El Termos Bardak 0.47 Litre / 16OZ Stanley Adventure Switchback Tek El Termos Bardak 0.47 Litre / 16OZ
Stok Yok!
Stanley Adventure Switchback Tek El Termos Bardak0.47 Lt ÖMÜR BOYU SIZDIRMAZLIK VE ISI KAYBI GARANTİLİBugüne kadar en çok özelliğe sahip bardağımız, Stanley Mountain Vakumlu Switchback™ size termal performans ve her türlü senaryoda kullanım kolaylığı sunuyor. Dayanıklı kapak. Bu bar..
389,00TL
Stanley Adventure Vakumlu Çelik Termos 0.73 LT Renk Seçenekli Stanley Adventure Vakumlu Çelik Termos 0.73 LT Renk Seçenekli
Stok Yok!
Stanley Adventure Vakumlu Çelik Termos 0.73 LT Renk SeçenekliStanley Orijinal Termos Paslanmaz Çelik Ömür Boyu GarantiŞık, taşınabilir ve portatik; Adventure termos, sıkıcı gezileri güzelleştirmeye geldi. Havanın sıcak veya soğuk olması Adventure'un umurunda değildir. Doldurun, sıkıca kapatı..
399,00TL
Stanley Adventure Vakumlu Termos Bira Bardağı 0.70 Lt Stanley Adventure Vakumlu Termos Bira Bardağı 0.70 Lt
Stok Yok!
Stanley Adventure Vakumlu Kuplu Bardak 0,70 LtMaceralı açık hava partilerinizi ve festivallerinizi daha da eğlenceli hale getirdik. Stanley Adventure Vakumlu Bardak, soğuk içecekleri 5 saat, buzlu içecekleri 20 saat soğuk tutar. Bulaşık makinasına girebilir ve ömür boyu garantiye sahiptir. Kadeh..
1.159,00TL
Stanley Adventure Vakumlu Yemek Termosu 0.53 Litre Gri Stanley Adventure Vakumlu Yemek Termosu 0.53 Litre Gri
Stok Yok!
Stanley Adventure Vakumlu Yemek Termosu 0,53 LitreÖMÜR BOYU SIZDIRMAZLIK VE ISI KAYBI GARANTİLİBu yemek termosu resmen tek kişilik orkestra, siz macera peşindeyken o herşeyi düşünür. 12 saat sıcaklık sağlayan bir yalıtım mı? Tamam. Tam boy kaşık yerine de geçen çatal mı? Tamam. Diğer yiyecek..
1.539,00TL
Stanley Adventure Vakumlu Yemek Termosu 0.70 Litre Yeşil Stanley Adventure Vakumlu Yemek Termosu 0.70 Litre Yeşil
Stok Yok!
Stanley Adventure Vakumlu Yemek Termosu 0,70 Litre Ömür Boyu GarantiÖMÜR BOYU SIZDIRMAZLIK VE ISI KAYBI GARANTİLİStanley vakumlu yemek termosu ile sıcak yemeğiniz hep yanınızda.. Çift duvarlı konstrüksiyonu sayesinde sıcak yemeğiniz 15 saat sıcak, soğuk yemeğiniz 15 saat soğuk.. Kışın ev yap..
1.869,00TL
Stanley GO Quick Flip Paslanmaz Çelik Soğuk Su Termosu 0.47 LT Stanley GO Quick Flip Paslanmaz Çelik Soğuk Su Termosu 0.47 LT
Stok Yok!
Stanley GO Quick Flip Paslanmaz Çelik Soğuk Su Termosu 0.47 LT  Çift duvar vakumlu yalıtımı içeceklerinizi 7 saate kadar soğuk, 30 saate kadar buzlu tutar. Sadece düğmesine basın ve açın. Quick Flip Su Şişesi, bir çok bardak tutucu ile uyumludur ve açık hava maceraları için mükemmel bir ..
1.069,00TL
Stanley Klasik Çift Kilitli Çelik Seyahat Bardağı 0.47 Litre Beyaz Stanley Klasik Çift Kilitli Çelik Seyahat Bardağı 0.47 Litre Beyaz
Stok Yok!
Stanley Klasik Çift Kilitli Seyahat Bardağı 0,47 Litre Ömür Boyu Garanti ÖMÜR BOYU SIZDIRMAZLIK VE ISI KAYBI GARANTİLİStanley Klasik Vacuum Lock Termos 18/8 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve sızdırmazlık için sürgülü (kaydırılabilir mi diyelim?) kilit kapağa sahiptir. Bu bardağı herhangi..
279,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 43 (4 Sayfa)