Menu
Sepetiniz

Mat

High Peak Dayton XL Şişme Mat Ekstra uzun ve geniş, konforlu mat Oversized Konforlu şişme yatak. 23 yatay, 10cm yüksekliğindeki hava hazneleri, mükemmel ağırlık dağılımı, iyi bir yalıtım ve maksimum konfor sunar. Dahili ayak pompası, yatağın çok hızlı ve kolay şişiri..
1.779,00TL
High Peak Oregon L Şişme Mat Kendi kendine şişebilen mat Oregon 5 cm açık hücreli ve yüksek yoğunluklu köpüklü, iyi bir yalıtım ve uyku konforu sağlayan kendiliğinden şişirilebilentermo mattır. Dinamik Trapez Şekil Özellikleri: kolay kullanım ve ağırlık tasarrufu."Wave C..
2.769,00TL
High Peak Oregon M Şişme Mat Kendi kendine şişebilen mat Oregon 5 cm açık hücreli ve yüksek yoğunluklu köpüklü, iyi bir yalıtım ve uyku konforu sağlayan kendiliğinden şişirilebilentermo mattır. Dinamik Trapez Şekil Özellikleri: kolay kullanım ve ağırlık tasarrufu."Wave C..
2.329,00TL
Loap Compara Otomatik Şişme Mat Doğanın kucağında rahat bir uyku deneyimi sunan Loap Compara Otomatik Şişme Mat ile tanışın. Bu ürün, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş ve kendiliğinden şişen özelliği ile lüks bir uyku sağlar. Rahatlık ve Kalite Bir AradaLoap Compara Mat, rah..
2.389,00TL
Loap Jerone Otomatik Şişme Mat  Doğanın sakin sesleri eşliğinde mükemmel bir uykuya dalmanız için Loap Jerone Otomatik Şişme Mat ile tanışın. Kampın, doğa yürüyüşünün veya açık hava maceranızın ardından, rahat ve konforlu bir uyku için tasarlanmış bu mat, sizin en iyi uyku arkadaşınız olacak..
1.869,00TL
LOAP SOLARE OTOMATİK ŞİŞME MAT  Loap Solare kendiliğinden şişen mat kolay taşınır ve çok çabuk kurur. Başka bir avantajı ise şekil hafızasıdır Mat, vücut şeklinizi mükemmel bir şekilde kopyalar ve ısı kaybını önler. Kaymaz bir yüzeye ve dairesel delikli iç köpüğe sahiptir. İkiye de katla..
1.429,00TL
LOAP SOLARE OTOMATİK ŞİŞME MATLoap Solare kendiliğinden şişen mat kolay taşınır ve çok çabuk kurur. Başka bir avantajı ise şekil hafızasıdır Mat, vücut şeklinizi mükemmel bir şekilde kopyalar ve ısı kaybını önler. Kaymaz bir yüzeye ve dairesel delikli iç köpüğe sahiptir. İkiye de katlayabilirsin..
1.429,00TL
Loap Tex Otomatik Şişme Mat  Ultra Hafif Tasarımı ile doğada konforlu bir uyku deneyimi sunan Loap Tex Otomatik Şişme Mat ile tanışın.Loap Tex, sadece 480 gram ağırlığında olup, taşınabilirlik konusunda sizi özgür bırakır. Bu mat, sırt çantası veya motosiklet sırt çantasıyla taşımak için..
1.869,00TL
LOAP THERM OTOMATİK ŞİŞME MATLoap Therm otomatik şişme mat, nereye giderseniz gidin konforlu bir şekilde uyumanız için üretildi. Kayma önleyici işlem uygulanmıştır. Tamir takımı dahildir. İkiye katlanabilir.ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİDolgu: PU dolgu Malzeme: 75D Polyester Pongee, PVC ..
1.769,00TL
High Peak Dallas Twin Şişme Mat High Peak Dallas Twin Şişme Mat
Stok Yok!
High Peak Dallas Twin Şişme MatDallas Twin, optimum ağırlık dağılımı sunan, iyi bir yalıtım ve maksimum konfor sağlayan 23 Yatay, 10 cm dikey hava odacığı ile büyük boy bir şişme yataktır. Geniş yatma yüzeyi, şık ve teknik petek baskılı, yüksek kaliteli, kaymaz ve cilt dostu fırçalanmış polyeste..
2.279,00TL
High Peak Dayton Şişme Mat High Peak Dayton Şişme Mat
Stok Yok!
High Peak Dayton Şişme Mat Trekking ve doğa turları için ideal Konforlu şişme yatak. 23 yatay hava haznesi, optimum ağırlık dağılımı ve maksimum konfor sağlar. Entegre pompa ile şişirmek çok rahattır. Yayıldığı alanda büyük, katlandığında küçük olması, Dayton'u trekk..
1.399,00TL
High Peak Minto L Şişme Mat 3cm Yoğun Köpük Çantalı High Peak Minto L Şişme Mat 3cm Yoğun Köpük Çantalı
Stok Yok!
High Peak Minto L Şişme Mat Minto, 3 cm açık hücreli ve yüksek yoğunluklu köpüklü, iyi bir yalıtım ve uyku konforu sağlayan kendiliğinden şişirilebilentermo mattır. Dinamik Trapez Şekil Özellikleri: kolay kullanım ve ağırlık tasarrufu. "Wave Cut” zımbalanmış üst kısım vücudunuza..
1.699,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)

Doğa yürüşlerinde kamp yaşantınızda her an her yerde kullanabileceğiniz mat yer matı ister düz mat olarak ister şişme mat yada otomatik şişen mat olarak kullanabileceğiniz farklı ölçü ve çeşitlerde mat stoklarımızda . Dünya marklarının hepsi marmot high peak loap mat