Menu
Sepetiniz

Uyku Tulumu

High Peak Mummy Action 250 Mavi Uyku Tulumu 8°C   Action 250, kamp, ​​festivaller veya arkadaş ziyaretleri için mükemmel olan 2 mevsim (ilkbahar/yaz) uyku tulumudur. Dış kapak, PFC içermeyen BIONIC-FINISH®ECO ile donatılmıştır. Bu çevre dostu ve sürdürülebilir kaplama kir ve su tutmaz. İç dolgu..
1.399,00TL
High Peak Mummy Boogie Çocuk Çift Fermuarlı Uyku Tulumu  Boogie, yaz kampları, tatiller ve arkadaşlarla birlikte uyumak için mükemmel olan bir çocuk uyku tulumudur. Yumuşak kabuk, çevre dostu ve PFC içermeyen bir teknoloji olan BIONIC-FINISH®ECO tarafından su ve toprak itici işleme sahiptir. Bu..
1.179,00TL
High Peak Mummy Nanuk Polar Uyku Tulumu Katmanı Yaz aylarında uyku tulumu olarak veya soğuk geceler için uyku tulumunun ikinci katı olarak ideal olarak kamp severlerin vazgeçilmezi... Yüksek kaliteli otomatik kilitli fermuar ve pratik eşya çantası ile uzun mesafeli seyahatler için ideal süper hafif..
1.119,00TL
Loap Base Cosmo Çocuk Uyku Tulumu Loap Base Cosmo çocuk uyku tulumu, çocuklarınızın doğa maceralarını daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu tulum, 0°C'lik konforlu bir sıcaklık değeri ile ilkbahar ve sonbahar kampları için idealdir ve neşeli tasarımıyla çocuklarınıza büyük bir keyif..
1.539,00TL
Loap Iron Uyku Tulumu Loap Iron uyku tulumu, günlük yürüyüşçüler ve kamp tutkunları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tulum, hafif yapısı ve taşınabilirliği ile doğada konforlu bir uyku deneyimi sunar. Torbanın konfor sıcaklığı 7°C'ye kadar ulaşırken, ekstrem koşullar için -5°C'ye kadar dayana..
1.529,00TL
Loap Iron -5°C Sağ Fermuar Uyku Tulumu Siyah-YeşilLoap Iron uyku tulumu, günlük yürüyüşçüler ve kamp tutkunları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tulum, hafif yapısı ve taşınabilirliği ile doğada konforlu bir uyku deneyimi sunar. Torbanın konfor sıcaklığı 7°C'ye kadar ulaşırken, ekstrem koşull..
1.529,00TL
Loap Iron Evo Uyku Tulumu  Loap Iron Evo uyku tulumu, günlük yürüyüşçüler ve kamp tutkunları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tulum, hafif yapısı ve taşınabilirliği ile doğada konforlu bir uyku deneyimi sunar. Torbanın konfor sıcaklığı 7°C'ye kadar ulaşırken, ekstrem koşullar için -5°C'ye kad..
1.529,00TL
Loap Iron Evo -5°C Sol Fermuar Uyku Tulumu Siyah-YeşilLoap Iron uyku tulumu, günlük yürüyüşçüler ve kamp tutkunları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tulum, hafif yapısı ve taşınabilirliği ile doğada konforlu bir uyku deneyimi sunar. Torbanın konfor sıcaklığı 7°C'ye kadar ulaşırken, ekstrem ko..
1.529,00TL
Loap LAHGAU L Gry  Kadın Uyku TulumuLoap LAHGAU L kadın uyku tulumu, 7°C rahat sıcaklık değerine sahiptir ve özellikle kadınların ihtiyaçları ve daha yüksek ısı gereksinimleri göz önünde bulundurularak özel olarak geliştirilmiştir. Bu tulum, yaz kampları için idealdir ve bahar ve sonbahar ayları..
1.475,00TL
LOAP SALMO KID Uyku Tulumu - Genç Maceracıların İdeal ArkadaşıLOAP SALMO KID uyku tulumu, genç maceracılar için mükemmel bir seçenektir, ister kampa gitsinler, ister yıldızların altında heyecan verici bir gece geçirsinler. Bu tulum, 4°C'lik konforlu sıcaklık değeri ile rahat bir gece uykusu suna..
1.479,00TL
Loap Salmo Uyku Tulumu- Doğanın Kucağında Konforlu Uyku Doğanın içinde huzur dolu bir uyku deneyimi sunan Loap Salmo Uyku Tulumu ile tanışın. Bu ürün, 4°C rahat sıcaklık değeri ile üç mevsimlik kullanım için idealdir. Hafif tasarımı ile çadır altı kampçılar ve doğa yürüyüşçüleri için mükemme..
1.869,00TL
-28° C Kaz Tüyü Uyku Tulumu Marmot Sawtooth -28° C Kaz Tüyü Uyku Tulumu Marmot Sawtooth
Stok Yok!
Marmot Sawtooth -28°C Uyku TulumuSoğuk havalardaki kamp geceleriniz için yeni tercihiniz SawtoothUyku Tulumu ile tanışın. Kabarık 650 dolum güçlü kaz tüyü ile bu uyku tulumu ısıyı olması gerektiği yerde tutarken çift taraflı fermuarlar içine girip çıkmanızı kolaylaştırır. Daha fazla alan mı gere..
13.399,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)

Kamp ve doğa yaşantınızda her an yanınızda olacak sizi sıcacık tutacak istediğiniz sıcaklık ölçülerinde konfor ve extreme değerleri olarak ayrı seçimler yapabileceğiniz renk renk ve dünya markalarına ait tulumlar mağazamızda