Menu
Sepetiniz

Sırt Çantası

Renk: mavi Malzeme: PEVA  Kapasite: 2 LitreBoru uzunluğu: yakl. 105 cm  Boyut: yakl. 39 * 17,5 cm 10 ila 50 santigrat derece sıcaklıkta su depolamak için kullanılabilir.  Katlanabilir tasarım, kullanılmadığında paket alanınızdan tasarruf sağlar.  Kamp, yürüyüş, bisiklet vb. İçin uy..
341,25TL
Loap Alpinex 25 Lt Trekking Çantası - Turuncu Loap Alpinex 25 Lt Trekking Çantası - Turuncu
Stok Yok!
Loap Alpinex 25 Lt Trekking ÇantasıLoap Alpinex 25 Lt Trekking Çantası, doğa tutkunları ve açık hava aktiviteleri için mükemmel bir seçenektir. İki yönlü fermuarlı ana bölmesi ile öne çıkar ve özel AVS sırt sistemi sayesinde mükemmel havalandırmayı garanti eder, böylece sırtınız terlemez. Sırt ç..
2.259,00TL
Loap Alpinex 25 Lt Trekking Çantası - Yeşil Loap Alpinex 25 Lt Trekking Çantası - Yeşil
Stok Yok!
Loap Alpinex 25 Lt Trekking ÇantasıLoap Alpinex 25 Lt Trekking Çantası, doğa tutkunları ve açık hava aktiviteleri için mükemmel bir seçenektir. İki yönlü fermuarlı ana bölmesi ile öne çıkar ve özel AVS sırt sistemi sayesinde mükemmel havalandırmayı garanti eder, böylece sırtınız terlemez. Sırt ç..
2.259,00TL
Loap Falcon 55 Lt Trekking ÇantasıLoap Falcon 55 Lt Trekking Çantası, açık hava aktiviteleri için ideal bir seçenektir. Ayarlanabilir AAS I sırt sistemi, sırt havalandırmasını optimize eder ve yük dağılımını mükemmel bir şekilde sağlayarak taşımayı kolaylaştırır. Dış malzeme, dayanıklı Rip Stop ..
3.439,00TL
Loap Saulo Kamp ve Dağ Çantası 65 Lt Loap Saulo Kamp ve Dağ Çantası 65 Lt , büyüleyici 65 litre hacme ve 25 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir, bu da onu uzun ve zorlu keşifler için mükemmel bir seçenek haline getirir. AAS I sırt sistemi, mükemmel ağırlık dağılımı sağlayarak çantanın her zama..
3.999,00TL
Loap Saulo Kamp Ve Dağ Çantası 65 Lt Siyah-Kırmızı Loap Saulo Kamp Ve Dağ Çantası 65 Lt Siyah-Kırmızı
Stok Yok!
Loap Saulo Kamp Ve Dağ Çantası 65 Lt Siyah-KırmızıLoap Saulo Kamp Ve Dağ Çantası 65 Lt Siyah-Kırmızı, büyüleyici 65 litre hacme ve 25 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir, bu da onu uzun ve zorlu keşifler için mükemmel bir seçenek haline getirir. AAS I sırt sistemi, mükemmel ağırlık dağılımı sa..
3.999,00TL
Loap Trail 15lt Su Geçirmez Bisiklet ÇantasıLoap Trail 15lt Su Geçirmez Bisiklet Çantası, bisiklet severler için tasarlanmış ultra hafif bir sırt çantasıdır. 15 litrelik hacmi, 4 kg yük kapasitesi ve sadece 330 gram ağırlığı ile dikkat çeker. Dayanıklı BULLTECH malzemesi, çantanın yırtılmasına ..
1.079,00TL
Loap Trail 22 Lt Su Geçirmez Bisiklet Çantası - SiyahLoap Trail 22 Lt Su Geçirmez Bisiklet Çantası daha uzun bisiklet gezileri veya büyük hacimli taşıma gereksinimi olan her türlü macera için ideal bir tercihtir. Özellikle bisikletle işe gitmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir- 22 litreli..
1.209,00TL
Loap Tula Yürüyüş Bel Çantası Siyah-Kırmızı Loap Tula Yürüyüş Bel Çantası Siyah-Kırmızı
Stok Yok!
Loap Tula Bel ÇantasıLoap Tula Yürüyüş Bel Çantası, yaşamınızı daha da kolaylaştırmanın yolunu sunuyor. Ön tarafında iki adet fermuarlı cep ve yan taraflarında iki adet açık file cep bulunmaktadır. Yonora bel çantası, dolgulu bel kemeri ve vücuda mükemmel uyum sağlayan sıkıştırma kayışlarına sah..
489,00TL
Loap Tula Yürüyüş Bel Çantası-SiyahLoap Tula Yürüyüş Bel Çantası, yaşamınızı daha da kolaylaştırmanın yolunu sunuyor. Ön tarafında iki adet fermuarlı cep ve yan taraflarında iki adet açık file cep bulunmaktadır. Yonora bel çantası, dolgulu bel kemeri ve vücuda mükemmel uyum sağlayan sıkıştırma k..
489,00TL
Loap Yonora Funny Bel Çantası Loap Yonora Funny Bel Çantası
Stok Yok!
LOAP YONORA FUNNY BEL ÇANTASIYonora Yürüyüş Bel Çantası, yaşamınızı daha da kolaylaştırmanın yolunu sunuyor. Ön tarafında iki adet fermuarlı cep ve yan taraflarında iki adet açık file cep bulunmaktadır. Yonora bel çantası, dolgulu bel kemeri ve vücuda mükemmel uyum sağlayan sıkıştırma kayışların..
669,00TL
Motosiklet Bel Çantası Su Geçirmez Enduro ve Doğa Sporları İçin%100 su geçirmez bel çantası Naylon ve polyesterden üretilmiştir.27 cm uzunluğunda, 16 cm genişliğindedir.İç bölmedeki büyük göz cırt cırtlıdır.Küçük gözler su geçirmez fermuarlıdır.Ayarlanabilir bel kayışı ve tok..
715,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)