Menu
Sepetiniz

Çadır

Marmot LimeLight 2 Kişilik Kamp ÇadırıDağlardaki yeni eviniz, Limelight2 Kişilik Çadır, ağırlık eklemeden alan genişleten, bükümlü direklere sahip geniş bir çadırdır. Ekstra geniş kapılar, ekipmanlarınızı içeri sokup dışarı taşımanızı kolaylaştırır ve çift antre artı yan kanatlar, tonlarca sakla..
18.979,00TL
Marmot Vapor 3 Kişilik ÇadırDağ yürüyüşüne veya kampa gitmeden önce yıldızların altında rahat bir gece uykusu için Vapor 3 Kişilik çadırı çantanıza atın. Bu kendi kendini destekleyen, üç kişilik inanılmaz hafif çadır çok geniş bir uyku alanı ve dikey duvarlar oluşturan bükümlü yapısı sayesinde d..
19.379,00TL
Marmot LimeLight 3 Kişilik Kamp ÇadırıDağlardaki yeni eviniz, Limelight 3 Kişilik Çadır, ağırlık eklemeden alan genişleten, bükümlü direklere sahip geniş bir çadırdır. Ekstra geniş kapılar, ekipmanlarınızı içeri sokup dışarı taşımanızı kolaylaştırır ve çift antre artı yan kanatlar, tonlarca sakl..
18.979,00TL
Marmot Vapor 4 Kişilik Kamp ÇadırıDağ yürüyüşüne veya kampa gitmeden önce yıldızların altında rahat bir gece uykusu için Vapor 4 Kişilik çadırı çantanıza atın. Bu kendi kendini destekleyen, dört kişilik inanılmaz hafif çadır çok geniş bir uyku alanı ve dikey duvarlar oluşturan bükümlü yapısı say..
24.000,00TL
Marmot LimeLight 2 Kişilik Kamp Çadırı Dağlardaki yeni eviniz, Limelight2 Kişilik Çadır, ağırlık eklemeden alan genişleten, bükümlü direklere sahip geniş bir çadırdır. Ekstra geniş kapılar, ekipmanlarınızı içeri sokup dışarı taşımanızı kolaylaştırır ve çift antre artı yan kanatlar, tonlarca ..
18.979,00TL
High Peak Como 6 Kişilik Kamp ÇadırıComo 6.0, daha fazla alan ve konfor için sol - sağ kanattan genişletilmiş uyku alanlarına sahip çok yönlü bir aile çadırıdır. Dik kubbe şeklindeki oturma alanında, daha iyi havalandırma için örtülü file penceresi vardır.Kristal berraklıkta perdeli pencere.  Te..
9.489,00TL
High Peak Amora 5 Kişilik Kamp Çadırı Çok işlevli havalandırmalı, Premium kubbe çadırAlüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama kumaşı güçlendirir,% 17'ye kadar ısı koruması ve UV 80 faktör güneş koruma (UV standardı 801) içerir.Advanced Low Vent iki tarafta da zemin alanı boyu..
15.569,00TL
High Peak Nevada 5 Kişilik Kamp Çadırı Antreli Kubbe ÇadırKubbe çadır Nevada 5.0 alüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama, kumaşı güçlendirir, %17'ye kadar ısıyı azaltır ve UV 80 faktörüne sahiptir (UV standardı 801).Veranda, depolama alanına sahiptir ve yoğun yağışlı günler..
7.369,00TL
Tessin 5.0 Alüminyum Kaplama 3 Kişilik Kubbe Çadırı Tessin 5.0 Alüminyum Kaplama 3 Kişilik Kubbe Çadırı
Stok Yok!
Tessin 5.0 Alüminyum Kaplama Kubbe ÇadırıTessin 5.0 kubbe çadırı, alüminyum kaplamasıyla donatılmış bir tasarıma sahiptir. Bu kaplama, dış çadır kumaşını güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda ısıyı yaklaşık %17 oranında azaltarak, UV Standardı 801'e uygun olarak %80 UV güneş koruma faktörü sağlar...
8.159,00TL
High Peak Alfena 3 Kişilik Kamp Çadırı Çok fonksiyon havalandırmalı birinci sınıf kubbe çadır.Alfena 3 kişilik kamp çadırı alüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama kumaşı güçlendirir,% 17'ye kadar ısı koruması ve UV 80 faktör güneş koruma (UV standardı 801) içerir.Advanced L..
10.279,00TL
High Peak Kingston 3 Kişilik Çadır Kendi kendini destekleyen kubbe çadırÇatı direği, 2 adet hava koşullarına karşı korumalı giriş ve depolama alanı sunar.İki adet havalandırma, sürekli hava akımı sağlar. Tam işlevsellik için havalandırmayı açık bırakın.Front door with İç çadırda..
3.339,00TL
High Peak Kiruna 2 Kişilik Kamp Çadırı Ekstra geniş antre girişli, kendi kendini destekleyen kubbe çadır.Kolay kurulur, katlandığında küçük hacme sahiptir ve hafiftir.Her mevsime uygun havalandırmalar, sürekli hava akışı sağlar.Tam işlev için havalandırmayı daima açık tutun. ..
2.669,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 57 (5 Sayfa)

Her kosulda rahat etmenizi saglayacak cesitli kapasitelerde cadırlar magazamızda bulunamktadır. Dunya markalarını sizin için tek tek seçtik. Uzun yıllar severek kullanacagınız kamp cadırları uyku tulumları matlar aradıgınız her ıhtıyacınız icin sizinleyiz.