Menu
Sepetiniz

High Peak

High Peak Dayton XL Şişme Mat Ekstra uzun ve geniş, konforlu mat Oversized Konforlu şişme yatak. 23 yatay, 10cm yüksekliğindeki hava hazneleri, mükemmel ağırlık dağılımı, iyi bir yalıtım ve maksimum konfor sunar. Dahili ayak pompası, yatağın çok hızlı ve kolay şişiri..
1.779,00TL
High Peak Kira 3 Kişilik Kamp ÇadırıKubbe çadır Kira 3.0 ,alüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama, kumaşı güçlendirir, %17'ye kadar ısıyı azaltır ve UV 80 faktörüne sahiptir (UV standardı 801).Bu kubbe çadır, işlevsel bir hol sayesinde depolama alanı sağlarken, çadır girişini rüzga..
5.449,00TL
High Peak Talos 3 Kişilik Kamp Çadırı Antreli kubbe çadır ve yağmur korumalı iç çadır.Girişte ekstra depolama alanı, iç çadıra bağlı yağmur geçirmez taban ve çamurluk bulunur.Perdeli, PVC pencere iç mekanı aydınlatır.3 Adet dahili havalandırma.Ektra güçlü fermuar ve gece g..
6.279,00TL
High Peak Mummy Action 250 Mavi Uyku Tulumu 8°C   Action 250, kamp, ​​festivaller veya arkadaş ziyaretleri için mükemmel olan 2 mevsim (ilkbahar/yaz) uyku tulumudur. Dış kapak, PFC içermeyen BIONIC-FINISH®ECO ile donatılmıştır. Bu çevre dostu ve sürdürülebilir kaplama kir ve su tutmaz. İç dolgu..
1.399,00TL
High Peak Mummy Boogie Çocuk Çift Fermuarlı Uyku Tulumu  Boogie, yaz kampları, tatiller ve arkadaşlarla birlikte uyumak için mükemmel olan bir çocuk uyku tulumudur. Yumuşak kabuk, çevre dostu ve PFC içermeyen bir teknoloji olan BIONIC-FINISH®ECO tarafından su ve toprak itici işleme sahiptir. Bu..
1.179,00TL
High Peak Mummy Nanuk Polar Uyku Tulumu Katmanı Yaz aylarında uyku tulumu olarak veya soğuk geceler için uyku tulumunun ikinci katı olarak ideal olarak kamp severlerin vazgeçilmezi... Yüksek kaliteli otomatik kilitli fermuar ve pratik eşya çantası ile uzun mesafeli seyahatler için ideal süper hafif..
1.119,00TL
High Peak Oregon L Şişme Mat Kendi kendine şişebilen mat Oregon 5 cm açık hücreli ve yüksek yoğunluklu köpüklü, iyi bir yalıtım ve uyku konforu sağlayan kendiliğinden şişirilebilentermo mattır. Dinamik Trapez Şekil Özellikleri: kolay kullanım ve ağırlık tasarrufu."Wave C..
2.769,00TL
High Peak Oregon M Şişme Mat Kendi kendine şişebilen mat Oregon 5 cm açık hücreli ve yüksek yoğunluklu köpüklü, iyi bir yalıtım ve uyku konforu sağlayan kendiliğinden şişirilebilentermo mattır. Dinamik Trapez Şekil Özellikleri: kolay kullanım ve ağırlık tasarrufu."Wave C..
2.329,00TL
High Peak Tarp 2 Güneş ve Rüzgar Koruma BrandasıHigh Peak Tarp 2, doğanın zorlu koşullarına karşı mükemmel koruma sağlayan dayanıklı ve çok yönlü bir brandadır. Köşeleri güçlendirilmiş ve PU kaplamalı olan bu branda, güneşin zararlı UV ışınlarından ve yağmurun olumsuz etkilerinden korunmanızı sa..
2.889,00TL
High Peak Tauris 4 Kamp Çadırı 4 Kişilik High Peak Tauris 4 Kişilik Kamp Çadırı, geniş ve çok yönlü bir kamp deneyimi sunar. Birbirine bakan odalı tünel çadır tasarımıyla özel alanlar sunar. İç çadırlardan biri çıkarılarak daha geniş bir yaşam alanı oluşturulabilir. İki ayrı giriş ve ayrı taban ..
15.069,00TL
High Peak Amora 5 Kişilik Kamp Çadırı Çok işlevli havalandırmalı, Premium kubbe çadırAlüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama kumaşı güçlendirir,% 17'ye kadar ısı koruması ve UV 80 faktör güneş koruma (UV standardı 801) içerir.Advanced Low Vent iki tarafta da zemin alanı boyu..
15.569,00TL
High Peak Alfena 3 Kişilik Kamp Çadırı Çok fonksiyon havalandırmalı birinci sınıf kubbe çadır.Alfena 3 kişilik kamp çadırı alüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama kumaşı güçlendirir,% 17'ye kadar ısı koruması ve UV 80 faktör güneş koruma (UV standardı 801) içerir.Advanced L..
10.279,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)