Menu
Sepetiniz

Bayilik Şartları

Bayilik Şartları

Değerli Misafirimiz

Web sitemizde bulunan ürünlerin fiyatlarını bayi olmadan görmeniz mümkün değildir. Ayrıca fiyat listesi ve kataloğumuz bulunmamaktadır, piyasa ve sermaye araştırması yapmak istiyorsanız;

0 212 438 00 00 ile iletişime geçebilirsiniz. Bu cevaplara Whatsapp yada mail yolu ile dönüş yapılmamaktadır, bayilik hakkında merak ettiğiniz tüm soruları telefon ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

BAYİLİK & ÇALIŞMA KOŞULLARI

1. On Off Moto LTD. ŞTİ.'den toptan ürün satın alabilmeniz için öncelikle vergi mükellefi olmanız ve 5.000 Türk Lirası depozit ödemesi yapmanız gerekir, bu tutar cari alacak olarak hesabınıza eklenmektedir. Cari alacağınız tükendikten sonra sadece satın aldığınız ürünlere ödeme yapabilirsiniz. 

2. Ürünlerimizi satacağınız, konseptimize uygun, en az bir adet fiziki dükkan veya e-ticaret mağazası sahibi olmanız gerekmektedir.

3. Yukarıdaki şartları yerine getirmiş her vergi mükellefi, gerçek veya tüzel kişiler Bayilik Sözleşmesi ve Kayıt Formu 'nu eksiksiz olarak doldurmalıdır. Doldurduğunuz formu kaşe ve imzalı olarak [email protected] adresine mail yolu ile yada sitemizde bulunan whatsapp bağlantısı ile yollayabilirsiniz. Ayrıca aslını firma adresimize ıslak imzalı göndermeniz gerekmektedir.

4. e-Fatura, e-Arşiv Faturaları, Kargo takip bilgileri, yeni ürün, kampanya veya özel bildirimleri alabilmeniz için geçerli ve sık kullandığınız bir e-posta adresi ile başvuru yapmanız önemle rica olunur.

5. XML servisimizden yararlanabilmeniz için yukarıdaki tüm şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. XML bilgilerini "XML Entegrasyonu" sayfasından ulaşabilirsiniz. XML servisimiz için herhangi bir harici ödeme yapmanıza gerek yoktur.

6. Siparişlerinizi bayi portalımızdan çevrimiçi olarak oluşturabilirsiniz.

7. Siparişinize ait ödemeleri sitemizden “Kredi Kartı”, “Havale/EFT” veya elden teslimatlar için “Nakit” olarak yapabilirsiniz.

8. Dropshipping hariç siparişlerinizin kargo ile gönderimleri sadece kayıtlı teslimat adresine yapılmaktadır.

9. Kargo ödemelerinin tümü alıcı firmaya aittir ve teslimat sırasında kargo sevkiyat elemanına yapılır. Kargo ödemeleri firmamıza yapılmamaktadır.

10. Depo şartları müsait olduğu takdirde Merkez depo ödemesi alınmış ürünleri hafta içi 14:00’a kadar, aynı gün kargo çıkışı yapar.

11. Siparişlerinize ait kargo takip bilgileri gönderim sonrasında sipariş detayınıza işlenir. “Siparişlerim” sayfasından bu bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

12. Firmamızda kesinlikle ürün iadesi yapılmamaktadır. Ancak fabrika, üretim ve benzeri durumlarda arızalı veya sorunlu ürünlerin birebir değişimi yapılır. Eğer değiştirilmesi gereken ürün stoklarımızda mevcut değil ise muadil bir ürünle değişimi yapılır.


Yukarıdaki bilgiler dışında merak ettiğiniz konular için 0 212 438 00 00 numaralı telefonu arayabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.