Menu
Sepetiniz

Çakı & Bıçak

Opinel Inox 6 No Kayın Saplı Paslanmaz Çelik ÇakıPratik, basit ve etkiliModel Opinel No. 6, gelenek serisinin temsilcilerinden biridir. Bu bıçak günlük kullanım veya balıkçılık, kamp için mükemmeldir. Boyutu küçüktür ve ayrıca katlanır, bu bıçağı cebinizde taşımanıza izin verir.Opinel In..
449,00TL
Opinel Inox 7 No Kayın Saplı Paslanmaz Çelik Çakı OrijinalSandvik Paslanmaz ÇelikSandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar..Kayın SapKayın, Opinel ..
459,00TL
Opinel Inox 8 No Kayın Saplı Paslanmaz Çelik Bıçak OrijinalSandvik Paslanmaz ÇelikSandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar..Kayın SapKayın, Opinel..
469,00TL
Opinel Inox 9 No Kayın Saplı Paslanmaz Çelik Çakı BıçakSandvik Paslanmaz ÇelikSandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar..Kayın SapKayın, Opinel sap..
539,00TL
Opinel No 02 Anahtarlıklı Paslanmaz Çelik Açık Yeşil  Çakı Mevcut Opinel koleksiyonunuza renk katacak olan bu Opinel Anahtarlık No. 2 cep bıçağı, anahtarlıklı kompakt bir çözüm arayan herkes için tasarlanmıştır. Kutuları açmak veya günlük görevleri yerine getirmek için pratik bir seçenektir. Bıç..
458,00TL
Opinel Inox Trekking No. 2 Paslanmaz Çelik ÇakıMevcut Opinel koleksiyonunuza renk katacak olan bu Opinel Anahtarlık No. 2 cep bıçağı, anahtarlıklı kompakt bir çözüm arayan herkes için tasarlanmıştır. Kutuları açmak veya günlük görevleri yerine getirmek için pratik bir seçenektir. Bıçağınızı her ..
458,00TL
Opinel Inox Trekking No. 2 Paslanmaz Çelik ÇakıMevcut Opinel koleksiyonunuza renk katacak olan bu Opinel Anahtarlık No. 2 cep bıçağı, anahtarlıklı kompakt bir çözüm arayan herkes için tasarlanmıştır. Kutuları açmak veya günlük görevleri yerine getirmek için pratik bir seçenektir. Bıçağınızı her ..
458,00TL
Opinel Inox 3'lü Renkli Bahçe SetiOpinel Inox 3'lü Bahçe Seti, bahçenizdeki işleri kolaylaştırmak için tasarlanmış üç farklı bıçaktan oluşur. Bu set, sandvik paslanmaz çelikten yapılmış üç farklı renkte bıçak içerir: elma yeşili saplı testere bıçağı N°12, mor saplı bahçe bıçağı N°08 ve mandalina..
2.299,00TL
Opinel Inox 8 No Ahşap Kutulu & Kılıflı Zeytin Saplı ÇakıZeytin ağacından yapılmış ve onun kendine has eşsiz çizgilerini taşıyan bu Savoyard bıçağı sizi Akdeniz'e taşır.Alpinel kılıfı ile birlikte gelen, pleksiglas bir kapak ile kapatılmış, özel ahşap kutusunda sunulan bu Fransız Opinel N°08..
1.679,00TL
Opinel No 09 Çok Amaçlı Paslanmaz Çelik Çakı Bıçak Gri   Mevcut Opinel koleksiyonunuza biraz renk katın!Çantanızda, arabanızda veya ofisinizde kullanabileceğiniz bir çakı modelidir. Sağlam bıçak yapısına sahip olmasının yanı sıra kablo kesici (maksimun 5mm çapında) özelliğine s..
1.029,00TL
Opinel No 8 Atelier Series Paslanmaz Çelik Çakı Bıçak Opinel no 8 atelier series opinel çakı özel sürümüdür.Bu bıçak Opinel'in Atelier koleksiyonunun bir parçasıdır. Bu, bu bıçakların çok fazla işçilikle yapıldığı anlamına gelir. Özel ahşabın daha da iyi görünmesi için sap elle parlatıl..
2.399,00TL
Opinel No 8 Kayın Saplı Karbon Çelik Çakı Orijinal BıçakÜrün AçıklamasıKarbon ÇelikYüksek karbonlu, alaşımsız çelik, mükemmel keskinlik sağlayan maksimum dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle kolay bilenir ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Bıçağınızı özellikle bulaşık makinesi gibi nemli bir ..
469,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 103 (9 Sayfa)