Menu
Sepetiniz

Kamp & Doğa

High Peak Dayton XL Şişme Mat Ekstra uzun ve geniş, konforlu mat Oversized Konforlu şişme yatak. 23 yatay, 10cm yüksekliğindeki hava hazneleri, mükemmel ağırlık dağılımı, iyi bir yalıtım ve maksimum konfor sunar. Dahili ayak pompası, yatağın çok hızlı ve kolay şişiri..
1.779,00TL
High Peak Kira 3 Kişilik Kamp ÇadırıKubbe çadır Kira 3.0 ,alüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama, kumaşı güçlendirir, %17'ye kadar ısıyı azaltır ve UV 80 faktörüne sahiptir (UV standardı 801).Bu kubbe çadır, işlevsel bir hol sayesinde depolama alanı sağlarken, çadır girişini rüzga..
5.449,00TL
High Peak Talos 3 Kişilik Kamp Çadırı Antreli kubbe çadır ve yağmur korumalı iç çadır.Girişte ekstra depolama alanı, iç çadıra bağlı yağmur geçirmez taban ve çamurluk bulunur.Perdeli, PVC pencere iç mekanı aydınlatır.3 Adet dahili havalandırma.Ektra güçlü fermuar ve gece g..
6.279,00TL
Kamp Uyku Keyfi: Eksiksiz Set Kamp Uyku Keyfi: Eksiksiz Set
Yeni
Kamp Uyku Keyfi: Eksiksiz SetHigh Peak Amora 5 Kişilik Kamp ÇadırıÇok işlevli havalandırmalı, Premium kubbe çadırAlüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama kumaşı güçlendirir, %17'ye kadar ısı koruması ve UV 80 faktör güneş koruma (UV standardı 801) içerir.Advanced Low Vent iki ..
19.200,00TL 19.816,00TL
LOAP CAMPA 3 KİŞİLİK KAMP ÇADIRIDurawrap yapıya sahip, çift katmanlı, 2 girişe ve 1 yatak odasına sahip Loap CAMPA3'te , üç kişi konaklayabilir. Dış çadır, yırtılmaz polyesterden yapılmıştır. İç çadır nefes alabilen polyesterden, zemin ise hafif ancak çok dayanıklı Oxford malzemeden yapılmıştır...
5.379,00TL
Marmot LimeLight 2 Kişilik Kamp Çadırı Dağlardaki yeni eviniz, Limelight2 Kişilik Çadır, ağırlık eklemeden alan genişleten, bükümlü direklere sahip geniş bir çadırdır. Ekstra geniş kapılar, ekipmanlarınızı içeri sokup dışarı taşımanızı kolaylaştırır ve çift antre artı yan kanatlar, tonlarca ..
18.979,00TL
Opinel Inox 6 No Kayın Saplı Paslanmaz Çelik ÇakıPratik, basit ve etkiliModel Opinel No. 6, gelenek serisinin temsilcilerinden biridir. Bu bıçak günlük kullanım veya balıkçılık, kamp için mükemmeldir. Boyutu küçüktür ve ayrıca katlanır, bu bıçağı cebinizde taşımanıza izin verir.Opinel In..
449,00TL
Opinel Inox 7 No Kayın Saplı Paslanmaz Çelik Çakı OrijinalSandvik Paslanmaz ÇelikSandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar..Kayın SapKayın, Opinel ..
459,00TL
Opinel Inox 8 No Kayın Saplı Paslanmaz Çelik Bıçak OrijinalSandvik Paslanmaz ÇelikSandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar..Kayın SapKayın, Opinel..
469,00TL
Opinel Inox 9 No Kayın Saplı Paslanmaz Çelik Çakı BıçakSandvik Paslanmaz ÇelikSandvik 12C27 modifiye paslanmaz çelik kullanıyoruz. Krom ilavesi sayesinde anti-koroziftir ve özel bir bakım gerektirmez. En az% 0.40 karbon içeriği mükemmel kesme kenarı sağlar..Kayın SapKayın, Opinel sap..
539,00TL
Opinel No 02 Anahtarlıklı Paslanmaz Çelik Açık Yeşil  Çakı Mevcut Opinel koleksiyonunuza renk katacak olan bu Opinel Anahtarlık No. 2 cep bıçağı, anahtarlıklı kompakt bir çözüm arayan herkes için tasarlanmıştır. Kutuları açmak veya günlük görevleri yerine getirmek için pratik bir seçenektir. Bıç..
458,00TL
Opinel Inox Trekking No. 2 Paslanmaz Çelik ÇakıMevcut Opinel koleksiyonunuza renk katacak olan bu Opinel Anahtarlık No. 2 cep bıçağı, anahtarlıklı kompakt bir çözüm arayan herkes için tasarlanmıştır. Kutuları açmak veya günlük görevleri yerine getirmek için pratik bir seçenektir. Bıçağınızı her ..
458,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 389 (33 Sayfa)