Menu
Sepetiniz

High Peak

High Peak Minto L Şişme Mat 3cm Yoğun Köpük Çantalı High Peak Minto L Şişme Mat 3cm Yoğun Köpük Çantalı
Stok Yok!
High Peak Minto L Şişme Mat Minto, 3 cm açık hücreli ve yüksek yoğunluklu köpüklü, iyi bir yalıtım ve uyku konforu sağlayan kendiliğinden şişirilebilentermo mattır. Dinamik Trapez Şekil Özellikleri: kolay kullanım ve ağırlık tasarrufu. "Wave Cut” zımbalanmış üst kısım vücudunuza..
1.699,00TL
High Peak Minto M Şişme Mat Yüksek Dolgu Köpük Çantalı High Peak Minto M Şişme Mat Yüksek Dolgu Köpük Çantalı
Stok Yok!
High Peak Minto M Şişme Mat Minto, 3 cm açık hücreli ve yüksek yoğunluklu köpüklü, iyi bir yalıtım ve uyku konforu sağlayan kendiliğinden şişirilebilentermo mattır. Dinamik Trapez Şekil Özellikleri: kolay kullanım ve ağırlık tasarrufu. "Wave Cut” zımbalanmış üst kısım vücudunuza..
1.789,00TL
High Peak Mummy Action 250 Mavi Uyku Tulumu 8°C   Action 250, kamp, ​​festivaller veya arkadaş ziyaretleri için mükemmel olan 2 mevsim (ilkbahar/yaz) uyku tulumudur. Dış kapak, PFC içermeyen BIONIC-FINISH®ECO ile donatılmıştır. Bu çevre dostu ve sürdürülebilir kaplama kir ve su tutmaz. İç dolgu..
1.399,00TL
High Peak Mummy Boogie Çocuk Çift Fermuarlı Uyku Tulumu  Boogie, yaz kampları, tatiller ve arkadaşlarla birlikte uyumak için mükemmel olan bir çocuk uyku tulumudur. Yumuşak kabuk, çevre dostu ve PFC içermeyen bir teknoloji olan BIONIC-FINISH®ECO tarafından su ve toprak itici işleme sahiptir. Bu..
1.179,00TL
High Peak Mummy Nanuk Polar Uyku Tulumu Katmanı Yaz aylarında uyku tulumu olarak veya soğuk geceler için uyku tulumunun ikinci katı olarak ideal olarak kamp severlerin vazgeçilmezi... Yüksek kaliteli otomatik kilitli fermuar ve pratik eşya çantası ile uzun mesafeli seyahatler için ideal süper hafif..
1.119,00TL
High Peak Oregon L Şişme Mat Kendi kendine şişebilen mat Oregon 5 cm açık hücreli ve yüksek yoğunluklu köpüklü, iyi bir yalıtım ve uyku konforu sağlayan kendiliğinden şişirilebilentermo mattır. Dinamik Trapez Şekil Özellikleri: kolay kullanım ve ağırlık tasarrufu."Wave C..
2.769,00TL
High Peak Oregon M Şişme Mat Kendi kendine şişebilen mat Oregon 5 cm açık hücreli ve yüksek yoğunluklu köpüklü, iyi bir yalıtım ve uyku konforu sağlayan kendiliğinden şişirilebilentermo mattır. Dinamik Trapez Şekil Özellikleri: kolay kullanım ve ağırlık tasarrufu."Wave C..
2.329,00TL
High Peak Tarp 2 Güneş ve Rüzgar Koruma BrandasıHigh Peak Tarp 2, doğanın zorlu koşullarına karşı mükemmel koruma sağlayan dayanıklı ve çok yönlü bir brandadır. Köşeleri güçlendirilmiş ve PU kaplamalı olan bu branda, güneşin zararlı UV ışınlarından ve yağmurun olumsuz etkilerinden korunmanızı sa..
2.889,00TL
6 Kişilik Kamp Çadırı High Peak Como 6.0 6 Kişilik Kamp Çadırı High Peak Como 6.0
Stok Yok!
High Peak Como 6 Kişilik Kamp ÇadırıComo 6.0, daha fazla alan ve konfor için sol - sağ kanattan genişletilmiş uyku alanlarına sahip çok yönlü bir aile çadırıdır. Dik kubbe şeklindeki oturma alanında, daha iyi havalandırma için örtülü file penceresi vardır.Kristal berraklıkta perdeli pencere.  Te..
9.489,00TL
High Peak Amora 5 Kişilik Kamp Çadırı Çok işlevli havalandırmalı, Premium kubbe çadırAlüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama kumaşı güçlendirir,% 17'ye kadar ısı koruması ve UV 80 faktör güneş koruma (UV standardı 801) içerir.Advanced Low Vent iki tarafta da zemin alanı boyu..
15.569,00TL
High Peak Nevada 5 Kişilik Kamp Çadırı Hzılı Kurulum High Peak Nevada 5 Kişilik Kamp Çadırı Hzılı Kurulum
Stok Yok!
High Peak Nevada 5 Kişilik Kamp Çadırı Antreli Kubbe ÇadırKubbe çadır Nevada 5.0 alüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama, kumaşı güçlendirir, %17'ye kadar ısıyı azaltır ve UV 80 faktörüne sahiptir (UV standardı 801).Veranda, depolama alanına sahiptir ve yoğun yağışlı günler..
7.369,00TL
High Peak Alfena 3 Kişilik Kamp Çadırı Çok fonksiyon havalandırmalı birinci sınıf kubbe çadır.Alfena 3 kişilik kamp çadırı alüminyum kaplama ile donatılmıştır.Kaplama kumaşı güçlendirir,% 17'ye kadar ısı koruması ve UV 80 faktör güneş koruma (UV standardı 801) içerir.Advanced L..
10.279,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)