Menu
Sepetiniz

AXOR

Axor Apex Chrometech Red and Gold Full Face Kapalı Kask Axor Apex Chrometech Red and Gold Full Face Kapalı Kask
Yeni
Axor Apex Chrometech Kırmızı ve Altın Tam Yüz Kapalı KaskMaksimum denge ve aerodinamik arayan performans sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için doğmuş yeni spor turne kaskı APEX ile tanışın.Günlük sürüş için mükemmel seçim olan APEX, tüm macera severlerin gösterdiği performansı sonuna ka..
5.250,00TL
Axor Apex Hex 2 White and Red Full Face Kapalı Kask Axor Apex Hex 2 White and Red Full Face Kapalı Kask
Yeni Çok Satan
Axor Apex Hex 2 White and Red Full Face Kapalı KaskMaksimum denge ve aerodinamik performans arayan sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için doğmuş yeni spor touring kaskı APEX ile tanışın.Günlük sürüş için mükemmel seçim olan APEX, tüm macera severlerden aldığı övgüleri sonuna kadar hak edi..
4.300,00TL
Axor Apex Hex Cool Grey Red Full Face Kapalı Kask Axor Apex Hex Cool Grey Red Full Face Kapalı Kask
Yeni
Axor Apex Hex Cool Grey Red Full Face Kapalı KaskMaksimum denge ve aerodinamik performans arayan sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamak için doğmuş yeni spor touring kaskı APEX ile tanışın.Günlük sürüş için mükemmel seçim olan APEX, tüm macera severlerden aldığı övgüleri sonuna kadar hak ediyo..
5.250,00TL
Axor Apex XBHP 299 Black Neon Green Kapalı Full Face Kask Axor Apex XBHP 299 Black Neon Green Kapalı Full Face Kask
Yeni
Axor Apex XBHP 299 Siyah Neon Yeşil Kapalı Tam Yüz KaskMaksimum denge ve aerodinamik arayan performans sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için doğmuş yeni spor turne kaskı APEX ile tanışın.Günlük sürüş için mükemmel seçim olan APEX, tüm macera severlerin gösterdiği performansı sonuna kada..
4.300,00TL
Axor Street Bobby Hex Blue Kapalı Full Face Kask Axor Street Bobby Hex Blue Kapalı Full Face Kask
Yeni
Axor Street Bobby Hex Blue Kapalı Full Face Kask Axor’un en efsanevi tasarımına sahip olan Street, touring ve racing için mükemmel bir seçim! Sınıfının en geniş görüş açısına sahip yenilikçi vizör ile donatılmasının yanı sıra sürücüye panoramik bir görüş ve standartlardan %70 daha fazla aşağ..
4.750,00TL
Axor X-Cross Dual Visor  SC White and Red Kask Axor X-Cross Dual Visor  SC White and Red Kask
Yeni Çok Satan
Axor X-Cross Dual Visor  SC White and Red HAVALANDIRMA• Ağız ve üst havalandırma sistemi, arka egzoz çıkış deliği de dahil olmak üzere birden fazla hava deliğiyle birlikte gelir. • Sürücünün konforu için hava delikleri kaskın iç kısmına hava alacak ve nefes alabilirlik sağlayacak şekilde ..
6.000,00TL
Axor Street Hip-Hop Black Pink Kapalı Kask Axor Street Hip-Hop Black Pink Kapalı Kask
Yeni Stok Yok!
Axor Street Hip-Hop Siyah Pembe Kapalı KaskAxor'un en efsanevi tasarımına sahip olan Sokak, turne ve yarış için mükemmel bir seçim! Sınıfının en geniş görüş açısına sahip gelişmiş görüntü ekranı ile donatılmasının yanı sıra sürücüye panoramik bir görüş ve standartlardan %70 daha fazla aşağı doğr..
4.750,00TL
Axor Striker Ultron Sarı Siyah Açık Kask Axor Striker Ultron Sarı Siyah Açık Kask
Yeni Stok Yok!
Axor Striker Ultron Sarı Siyah Açık KaskSınırların çoğunu geçmek istiyorsanız “ Striker Ultron ” tam boyutuna göre! Tutkulu sürüşler için tasarlanan Striker, şık görünümün yanında sürüş sırasında konfor da sunuyor.GüvenlikDarbe enerjisini soğutmak (darbe kuvvetini minimuma indirmek) ve d..
2.999,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)