Menu
Sepetiniz

Opinel

Opinel Inox 8 No Ahşap Kutulu & Kılıflı Zeytin Saplı ÇakıZeytin ağacından yapılmış ve onun kendine has eşsiz çizgilerini taşıyan bu Savoyard bıçağı sizi Akdeniz'e taşır.Alpinel kılıfı ile birlikte gelen, pleksiglas bir kapak ile kapatılmış, özel ahşap kutusunda sunulan bu Fransız Opinel N°08..
1.349,00TL
Opinel Inox Black Edition No 8 Meşe Saplı Paslanmaz Çakı Siyah Opinel Inox Black Edition No 8 Meşe Saplı Paslanmaz Çakı Siyah
Stok Yok!
Opinel Inox Black Edition No 8 Meşe Saplı Paslanmaz Çakı Siyah İkonik "siyah" bıçak!Modern görünüm için siyah bıçaklı klasik katlanır çakı. Bıçak ve Virobloc kilitleme halkası, mat siyah bir yüzey için anodize edilmiştir.Gıdalarda kullanım için uygundur.Opinel Inox No 08 sürekli büy..
1.379,00TL
Opinel No 09 Çok Amaçlı Paslanmaz Çelik Çakı Bıçak Gri   Mevcut Opinel koleksiyonunuza biraz renk katın!Çantanızda, arabanızda veya ofisinizde kullanabileceğiniz bir çakı modelidir. Sağlam bıçak yapısına sahip olmasının yanı sıra kablo kesici (maksimun 5mm çapında) özelliğine s..
819,00TL
Opinel No 8 Atelier Series Paslanmaz Çelik Çakı Bıçak Opinel no 8 atelier series opinel çakı özel sürümüdür.Bu bıçak Opinel'in Atelier koleksiyonunun bir parçasıdır. Bu, bu bıçakların çok fazla işçilikle yapıldığı anlamına gelir. Özel ahşabın daha da iyi görünmesi için sap elle parlatıl..
1.889,00TL
Opinel No 8 Deri Kılıflı Karbon Çelik Çakı Bıçak Özel Kutulu    Ahşap Kutulu & Deri Kılıflı, Karbon Çelik Çakı!Bu çok amaçlı bıçağı, kamp, avcılık gibi outdoor faaliyetlerinizde yanınızdan ayırmayacaksanız.Alpinel kılıfı ile birlikte gelen, pleksiglas bir kapak ile kapatı..
929,00TL
Opinel No 8 Kayın Saplı Karbon Çelik Çakı Orijinal BıçakÜrün AçıklamasıKarbon ÇelikYüksek karbonlu, alaşımsız çelik, mükemmel keskinlik sağlayan maksimum dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle kolay bilenir ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Bıçağınızı özellikle bulaşık makinesi gibi nemli bir ..
399,00TL
Opinel 8 No Deri Kılıflı Paslanmaz Çelik Çakıİkonik boyutumuz!No.08 Katlanabilir Bıçak ve sentetik deri kılıf, her maceraperest için mükemmel bir hediyedir. Sandvic Paslanmaz çelik bıçak, minimum bakımla yıllarca keskin kalacak ve suni deri kılıfı dayanıklı, ancak kemerinizi ve sırt çantanız..
839,00TL
Opinel Inox 7 No Ahşap Deri Askılı Paslanmaz Çelik ÇakıOutdoor aktiviteleriniz için olmazsa olmaz!Opinel Inox 7, güçlü ve güvenilir bir bıçağa ihtiyaç duyan outdoor meraklıları için ideal bir seçenekdir. Opinel No. 7, Sandvic 12C27 paslanmaz çelik bir bıçağa sahiptir. Özel bir ısıl işlemi, b..
479,00TL
Opinel Inox No 08 Alpine Macera Yürüyüş Desenli Paslanmaz Çelik Çakı   Mükemmel bir tatil hediyesiOpinel No. 8, üç dağ sporuna özel (bisiklet, yürüyüş, kayak.)koleksiyonunun bir parçasıdır .No8, sürekli büyüyen Opinel katlanır bıçak serisinde en çok satılan ve çok yönlü boyutudu..
469,00TL
Opinel Inox No 6 Meşe Saplı Paslanmaz Çelik Çakı Bıçak Klasik Opinel meşe versiyonu.Model Opinel No. 6, Gelenek serisinin temsilcilerinden biridir. Bu bıçak günlük kullanım veya balıkçılık, avcılık, piknik için mükemmeldir. Boyutu küçüktür. Ayrıca katlanabilir Bıçak İsveç yapımı paslan..
539,00TL
Opinel Inox No 6 Padouk Saplı Paslanmaz Çelik Çakı Bıçak Kutulu Çok yönlü bir bıçakOpinel Inox No 6 Padouk Saplı Paslanmaz Çelik Çakı açık hava etkinlikleri ve nemli ortamlar için gerekli olan çok yönlü bir bıçaktır. Yüksek mukavemetli Sandvik 12C27 paslanmaz çelik bıçak ve virobloc kil..
749,00TL
Opinel Inox No 8 Meşe Saplı Hayvan Desenli Paslanmaz Çelik Çakı Ormanın efendisi.Animalia koleksiyonumuz dünyanın dört bir yanından gelen güzel hayvanlarla oyulmuş olarak geliyor. No 08 Animalia bıçağı, lazerle oyulmuş hayvan tasarımına sahip bir meşe sapıyla donatılmıştır. Opinel 8 ka..
639,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 99 (9 Sayfa)