Hakkımızda

İlk motosiklet ile tanışmamız 2000 yılında oldu.Buyuk ailemde tek motosiklet sürücüsü olarak adım attığım bu yolda her geçen gün iki tekeri daha çok sevmem ile hayallerim büyüdü.2004 yılında İstanbul Motosiklet Kulubünü kurdum ve başkanlık yaptım. Motosiklet sever bir çok insan ile bu dönemde yaptığım gezilerde insanların ihtiyaçlarını ve ülkemizin olanaklarını sürekli olarak takip ettim.2004 yılından 2011 yılına kadar bir çok enduro yarışında yarışçı ve teknik personel olarak bulundum.2010 yılında motosiklet sürüş eğitmenliği lisansımı alarak tüm seviyelerde motosiklet sürüş ve enduro eğitimleri vermeye başaldım.2017 yılında eğitici eğitmenlik sertifikası alarak bu konudaki eğitimimi bir üst seviyeye taşıdım.2015 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışı  yol sürüş eğitimleri vermek üzere haftalık on günlük yol planlamaları ile tur ve eğitim hizmetleri vermekteyim.

Uzun kilometreler kat ettikden sonra  hem geziler hem eğitimlerde tanışdığım insanlar ile geçirdiğim diyaloglar sayesinde ülkemizde motosiklet sektörünün hak ettiği noktada olmaması beni hep bu işin ticaretini yapma kısmını düşündürdü.

Öncelikli olarak bir sürücünün olmaz ise olmazları kask, mont, pantolon. İlk yıllarda motor alıyorsak yanında kaskı zor alırdık diğer ürünler ise hep daha sonrasını kalırdı. En buyuk neden tabiki ürün fiyatlarının bir sürü sebepden çok yüksek olması. Bu nedenle bir çoğumuz korumasız kıyafetler ile motosiklet sürdük sürmek zorunda kaldık. Günümüzde halen aynı olguda devam etmekte.

Motosiklet sektöründe bu işin ticaretini yapmak isteğimin en buyuk nedeni ulaşılmazı ulaşılır hale getirmekti. Tüm yeni başlayanlar dahil herkes en iyisine en kalitelisine ve bol çeşitlilikde ürünlere uygun fiyatlarda ulaşabilir olmalıydı.

Ancak bu şekilde olursa motosiklet kullanıcısı hızlı çoğalabilirdi. Trafikde ki motosiklet sayısı artarsa farkındalık artardı. Her yeni sürücünün ailesi kendilerinden birinin motosiklet üzerinde yollarda olması bilinci ile daha dikkatli ve temkinli davranırdı. Bu bir sürücüye karşılık en az dört kişide farkındalık yaratmak demekti.  Sadece bu şekildeki minimal düşünceler sayesinde dahi bir motosikletlinin daha farkedilmesini ve hayatta kalmasını sağlayabilirdik.

2017 yılında tam da yukarıda yazdığım düşünceler ışığında On Off Moto yu kurduk.

Amacımız sadece ürün gamı ile sizlerin yanında olmak değil ürünü, ürünün teknik özelliklerini ve sizi size tanıtarak doğru seçimler yapmanızı sağlamak her daim birikimimiz olan tüm konularda size ışık tutmak yol göstermek. Motosiklet kültürünü bu ülkede olması gereken konuma saygın bir noktaya taşımak ve tabiki her durumdan önce sizin sağlıklı bir şekilde uzun yıllar aşığı olduğunuz motosiklet ile sürüşlerinize devam etmenizi sağlamak.

Sormaktan ve öğrenmekten uzak kalmayın. İyi sürüşler