Menu
Sepetiniz

Caberg

Caberg Avalon Giga Kapalı (Full Face) Kask "Efsanevi Avalon, Arthur efsanesinin efsanevi adası ve aynı zamanda Caberg'in tam yüz kaskı için harika bir isim. Bu motosiklet kaskı sihirli, sportif bir tasarıma ve etkileyici bir dizi teknik özelliğe sahiptir. Aynı zamanda inanılmaz bir havalandı..
8.342,50TL
CABERG AVALON HAWKAVALON, CABERG'İN SPORDAN İLHAM ALAN TASARIMI VE BİRÇOK TEKNİK ÖZELLİĞİYLE GENÇLERE UYGUN YENİ TAM YÜZÜ. Dış kabuk, her sürüşte büyük rahatlık sağlayan, kabuk hacmi ile motosikletçinin kafa boyutu arasındaki en uygun oranı sunmak için 2 boyutta üretilmiştir. AVALON, g..
8.342,50TL
Caberg Horus Scout Yarı Açılır Kask   HORUS Scout, hem Touring hem de şehir içi kullanım için tasarlanmış açılır kapanır bir Caberg kaskıdır. Çift P/J onayına sahiptir, bu da çene koruması açıkken (J konfigürasyonu) ve kapalıyken (P konfigürasyonu) kullanılabileceği anlamına gelir. ECE 22.06 P/..
11.892,50TL
Caberg Avalon Hawk Kapalı (Full Face) Kask Caberg Avalon Hawk Kapalı (Full Face) Kask
Stok Yok!
Caberg Avalon Hawk Kapalı (Full Face) Kask Caberg Avalon, Arthur efsanesinin efsanevi adası ve aynı zamanda Caberg'in tam yüz kaskı için harika bir isim. Bu motosiklet kaskı sihirli, sportif bir tasarıma ve etkileyici bir dizi teknik özelliğe sahiptir. Aynı zamanda inanılmaz bir havalandırma konsep..
7.872,50TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)